Welkom bij de Bevers

Welkom in Hotsjietonia, het dorp waar de bevers samen spelen!

Wie?

Jongens en meisjes van 4½ t/m 7 jaar.

Wanneer?

Zaterdagochtend 9:30 – 11:30 uur.

Iedere zaterdagochtend komen de bevers samen om met elkaar leuke, actieve en/of spannende activiteiten te doen. Dit doen ze met hulp van de inwoners van het dorp Hotsjietonia. Zij hebben namelijk allerlei verschillende hobby’s, zoals in de natuur spelen, lekker tekenen en kleuren of actieve spellen spelen. Er is een groot aanbod aan hobby’s die samen aanleiding geven tot een afwisselend programma voor de bevers en een berg aan nieuwe opkomstideeën voor de beverleiding.

Bever_collage

Ben je nieuwsgierig geworden naar hoe een ochtend in Hotsjietonia eruit ziet? Kom dan gezellig een keertje langs! Neem van tevoren wel even contact met ons op.