Spijkerbroek-hangen in Hazerswoude

De regenbuien houden de Hazerswoudenaren niet tegen om te genieten van hun jaarlijkse jaarmarkt in het dorpscentrum. Dit jaar was onze scouting ook van de partij met een mooi kraampje. We pionierden een hangplek -maar niet zomaar een: eentje voor spijkerbroek-hangen!

De hele dag kon jong en ouder elkaar uitdagen en proberen om een nieuwe recordtijd neer te zetten. Met de langste tijd kon je een heerlijke taart winnen! Er waren enorme doorzetters bij, die maar bléven proberen zo lang mogelijk de grond niet aan te raken! De felbegeerde prijs ging uiteindelijk naar Duke, die een tijd van 1 minuut en 38 seconden neerzette! Super knap!

Naast deze intense hang-strijd hebben we ons ook vermaakt met het (soms erg lastige) gatenkaas-spel en foto’s kijken van afgelopen kampen. Ondanks de paar stortregenbuien, hebben we een erg mooie dag gehad!